Tag Archive for jízda Hummerem

Jízda v silných autech jako dárek pro partnera

Blíží se narozeniny Vašeho partnera a Vy stále nemáte vybraný narozeninový dárek? Možná se Vám sám zmínil o tom, co by mu udělalo radost či co by se mu hodilo na oblečení či do jeho dílny. Pokud ne, rozhodně nemusíte propadat panice. Firma na zážitky Vám nabídce bohatou inspiraci na narozeninový dárek pro Vašeho milého. Typy na dárky pro muže můžete hledat pod tímto webovým odkazem www.firmanazazitky.cz/darky-pro-muze/.banner-04-web-50f687d681567

Snad každý muž miluje jízdu autem, pokud i ten Váš patří k vášnivým řidičům, pak ho bezpochyby potěšíte dárkem v podobě poukázky na jízdu ve Ferrari. Firma na zážitky dává všem mužům jedinečnou možnost vyzkoušet si, jaké to je řídit Ferrari 458 Italia. Tento vůz je nástupcem slavného Ferrari 430. Ferrari 458 Italia musí z rychlosti nula katapultovat na sto kilometrovou rychlost za 3,4 sekundy a je schopen dosáhnout rychlosti až 325 km/h. Obdarovaný si bude moci vyzkoušet projet se s tímto automobilem a osahat si vše, co tento vůz ovládá.

Další možností je jízda Hummerem. Hummer jako legendární terénní vůz láká k řízení zejména muže, kteří milují dobrodružství v silných vozech. Darujete-li Vašemu partnerovi tento zážitek, pak se můžete těšit na to, jak Vám plný nadšení bude vyprávět o deseti minutovém řízení Hummeru H2 a o desetiminutové adrenalinové jízdě na korbě Hummer H1. Kromě toho obdrží poukázku do Středověké Tvrze, kde si vyzkouší například střelbu z kuše, jízdu na koni či dobývání hradu. Tedy typické rytířské dovednosti, které musel ovládat každý rytíř v období středověku.