Kvalitní automyčky

Vlastníte pneuservis a rádi byste Vašim hostům nabídli možnost mytí aut v bezkontaktní automyčce? Prohlédněte si aktuální nabídku společnosti BKF CarWash, která je předním dodavatelem modulárních mycích boxů. Modulární mycí boxy je vhodné umístit zejména do menších až středně velkých lokalit. Automyčky od společnosti BKF CarWash se mohou stát také doplňkem venkovských provozoven či provozoven u prodejen v městech.cw STD mod 2 en

Stejně tak se mohou stát doplňkem čerpacích stanic a stanic technické kontroly. Modulární mycí boxy nabízí možnost mytí aut až v šesti mycích programech. Z toho pět programů tvoří základ a šestý program je volitelný. Základní mycí programy se postarají o předmytí s použitím turbo postřiku. Předmytí je aplikováno za pomocí chemických prostředků a změkčené a demineralizované vody pod nízkým tlakem. Druhý základní program je určen pro základní mytí a usnadňuje rozpuštění matných povlaků na karosérii a oknech vozidla. Další programy můžete použít k oplachu, nanesení vosku a závěrečnému oplachu. Volitelný program nabízí postřik ráfků. Tento program slouží k odstranění nánosů a usazenin z brzdových čelistí. Více informací k mycím programům najdete na webových stránkách společnosti BKF CarWash.

Prohlédnout si zde bkfcarwash.cz můžete také mapu lokalit, které se rozhodly využít nabídky společnosti BKF CarWash. Společnost BKF CarWash nabízí klientům také BKF věrnostní program, který je skvělým řešením zejména pro majitele služebních vozů. S myčkami BKF CarWash získáte komponenty nejvyšších kvalit.

Comments are closed.