Tag Archive for autokoberce

Autokoberce pro všechny typy vozidel

Autokoberečky se staly nezbytnou součástí každého vozu. Patří k nejužitečnějším doplňkům, které si můžete do auta pořídit. Jejich funkci oceníte zejména v zimním období, kdy jsou funkční ochranou interiéru.

Autokoberce nejsou jen hezké, ale i funkční

Jejich prvořadou funkcí je ochrana před nečistotami a vodou. Výběr nových autokoberců byste měli podřídit tomu, k jakému účelu vaše vozidlo slouží. Pokud se pohybujete v prostředí se zvýšeným rizikem zašpinění, jako jsou stavby, pole apod., pak byste si měli vybírat především z kategorie gumových autokoberců, které jsou velmi nenáročné na údržbu. Tyto autokoberce chrání auto zejména před vodou, proto jsou velmi oblíbené v zimním období. Autokoberec, na kterém vám roztál sníh smíchaný s blátem, a posypovou solí jednoduše vezmete, vylijete a nemusíte se bát, že se vám bude voda dál do koberce vsakovat a páchat tak postupně další škody. Jestliže jste spíše příležitostný řidič a pohybujete se v městském, čistém prostředí, pak si s klidem můžete vybírat z kategorie textilních autokoberců. Ty jsou spíše estetickým prvkem a poskytují řidiči pohodlí při jízdě. Ani u nich však nesmíte zapomínat na pravidelné čištění.

Výběr nových autokoberců

Nejjednodušší způsob je vykartáčování nebo vyluxování. V případě vážnějších nečistot je možné použít přípravky, které jsou určeny speciálně pro čištění těchto textilií.

Pokud jste se rozhodli, že vám stávající koberečky do auta již nevyhovují a chcete si pořídit nové, pak si můžete vybrat hned z několika variant. Základem jsou autokoberečky, které zakoupíte v každé prodejně s autodoplňky. Jestliže však chcete mít něco speciálního, pak se podívejte na stránky www.vopi.cz/autokoberce/, kde si můžete vybrat jak z autokoberců univerzálních, tak také z kategorie autokoberců na míru, které jsou přizpůsobeny danému modelu vozidla tak, aby nedocházelo k nechtěnému poškození koberce. U těchto autokoberců máte také jistotu, že budou dokonale sedět a nebudou se nikde rolovat nebo popojíždět. Jízda s novými, správně vybranými autokoberci tak bude zcela bezpečná.

Pohodlné cestování autem díky kvalitním gumovým kobercům od Vopi

 

Koupili jste si nové auto nebo jen Vám přestávají vyhovovat stávající autokoberce ve Vašem voze? Pravděpodobně je čas podívat se po nových. Pestrou nabídku univerzálních i přesných autokoberců najdete v e-shopu společnosti Vopi.

Jaké vybrat autokoberce?

Autokoberce koupíte na e-shopu firmy Vopi přímo od výrobce. Na přání zákazníka poskytuje Vopi modifikaci autokoberců, takže si můžete vybrat takové zboží, které bude přesně odpovídat Vaším potřebám a přáním. Spokojeni budete rovněž s příznivými cenami, které jsou rovněž nižší než v mnoha jiných e-shopech či kamenných obchodech. Gumové autokoberce najdete stále v nabídkovém katalogu a stačí je tedy jedním kliknutím přidat pouze do nákupního košíku. U přesných gumových autokoberců si můžete na následující straně zvolit značku a typ Vašeho auta. Co se týče látkových autokoberců, je firma Vopi schopna je vyrobit dle vytížení výroby za den. Autokoberce v tomto e-shopu www.vopi.cz/autokoberce/ můžete pořídit, jak autokoberce do osobních vozidel, tak do kamionů.

Univerzální autopotahy od Vopi

Kromě zmíněných autokoberců u Vopi nakoupíte také kvalitní autopotahy. Právě jimi můžete ochránit před poškozením a znečištěním původní autopotahy sedaček. Objednat můžete z Vopi, jak autopotahy univerzální, tak autopotahy na míru. Pro univerzální autopotahy je charakteristické šití z kvalitních materiálů i jejich pečlivý výběr. Univerzální autopotahy jsou vhodné také do vozů s bočními airbagy. Vybrat si můžete hned z několika barevných provedení. Ať už hledáte autopotahy v šedé, černé nebo třeba červené barvě, u Vopi vždy dobře nakoupíte.