Jízda na okruhu i v terénu

Vozy Ferrari nabízí svým majitelům nejen luxus, ale také velmi vysoký výkon. K tomu nejlepšímu, co můžete získat aktuálně patří Ferrari 488 Spider.

Nejvýkonnější Ferrari

Díky mnoha novým aerodynamickým prvkům dosahuje hravě vysokého zrychlení a přináší to pravé potěšení z jízdy. Nebude to vůz vhodný pro rodiny s dětmi a na výlety do přírody. Ferrari je vozem pro ty, kteří se chtějí předvést. Jedinečný design i jízdní vlastnosti z něj činí špičku na trhu. O jízdě ve Ferrari sní mnoho řidičů, ne každému se však poštěstí za jeho volant usednout. Pokud se spokojíte alespoň s chvilkovým pocitem absolutního blaha, pak máte Ferrari možná blíže, než tušíte. Díky Firmě na zážitky si můžete vyzkoušet jakým nepopsatelným zážitkem je jízda ve Ferrari. A co více, nebudete se muset omezovat na běžný provoz, ale jeho sílu poznáte na polygonu. Pokud vás lákají netradiční místa na projížďku ještě netradičnějšími vozy, pak byste měli vyzkoušet jízdu v BVP s možností zkoušky střelby z AK-47 nebo VZ-58. V tomto případě sice budete sedět pouze na místě člena posádky, ale i tak se jedná o mimořádný zážitek. Kromě samotné projížďky absolvujete také prohlídku vozového parku s odborným výkladem. Bojové vozy pěchoty jsou dodnes aktivně používány v boji. Budete tak mít možnost cítit se na chvíli jako voják.

Zážitkové dárky pro muže

Oba zážitkové balíčky jsou ideálním řešením, pokud hledáte nejen vánoční dárky pro muže. Kromě nich najdete na stránkách www.firmanazazitky.cz/vanocni-darky-pro-muze/ ještě řadu dalších zajímavých zážitků vhodných pro sportovce i dobrodruhy, stejně jako pro gurmány a cestovatele. V mnoha případech se dokonce jednotlivé kategorie prolínají a vy tak můžete udělat jedním dárkem radost hned několikrát. Typickým příkladem jsou pobytové balíčky, kdy dostanete ubytování na jedinečném místě, výborný gastronomický zážitek a zajímavé sportovní nebo relaxační aktivity.