Oleje a maziva PANOLIN a mikrofiltrace KLEENOIL , přináší vysoce kvalitní švýcarské produkty a odborné poradenství v oblasti mazání a tribotechniky

Internetový obchod www.e-panolin,cz provozovaný panem Kunčickým je nejrozsáhlejší elektronický obchod s oleji a mazivy Panolin na českém trhu . Nabízí nejširší škálů produktů pro motoristy , motocyklisty , bicyklisty a další oblasti použití nejen pro profesionály ale i běžné uživatele. Těm nabízí obchod velmi široký sortiment značkových olejů a maziv, servisních služeb a tribotechnického poradenství .

Oleje a maziva snad pro všechny

Ať již potřebujete doplnit motorový olej do svého jedno či dvoustopého vozidla , či namazat motorovou pilu nebo řetěz horského kola nebo zajistit v hydraulickém systému vysokou čistotu oleje a marně hledáte vhodnou společnost , která toto zajistí , můžete si být jisti, že vše najdete na e-shopu www.e-panolin.cz. Pan Tomáš Kunčický se rozhodl vytvořit shop s ucelenou nabídkou sortimentu značky Panolin , který je určen B2C, tedy koncovým zákazníkům s možným prodejem dalším distributorům B2B. Kompletní nabídku olejů a maziv , které jsou dodávány společností PANOLIN AG , zajištuje do 24 hodin / běžný sortiment / ale i i na objednávku v různých typech balení , včetně dopravy po České republice. . Přes e-shop lze zajistit komplexní logistiku dodávek a distribuci včetně dodávek „just in time“.

Přehledné kategorie = snadný a rychlý výběr  

Sortiment je na e-shopu přehledně rozdělen do několika kategorií, v nichž se zákazník může rychle zorientovat a hledaný produkt bez větších problémů najít. V hledání může zákazníkovi pomoci i klasické vyhledávání. U každého produktu je uveden velice podrobný popis, který obsahuje detailní informace o výkonnostních a viskozitních normách, schválení výrobců, druh balení , možné použití .Nakupující má možnost se tak o každém produktu dozvědět maximální množství informací a vlastnosti produktů v pohodlí domova . Zákazníci mají k dispozici výběr z několika kategorií, jako např. Motorové oleje, Převodové oleje, Filtrační vložky, Měřící přístroje, Mazání,čištění,údržba , Aspen a další. Sortiment obchodu neustále roste, přibývají nové produkty. 

Kvalitní značka ,vysoká míra podpory

Kvalita všech produktů, které si zákazník na on-line obchodu objedná, je prověřena praxí a vyhoví i nejnáročnějším zákazníkům. Mezi nejznámější značky, které zde zákazníci mohou najít, patří HLP synth, HLP Uni , řada produktů ORCON, řada motorových olejů Avanis a Exclusive , Husqvarna , speciální motorový olej pro motocykly Honda a dalších. Důležitou součástí elektronického obchodu je také technická podpora prostřednictvím MSN, e-mailu nebo telefonu , který zákazníkům nabízí pomoc při náročnějším výběru. Tato podpora je nezbytná při aplikaci plně syntetických ,biologicky rychle odbouratelných maziv Panolin, které jsou světovou špičkou. Naleznete zde informace o správném výběru oleje či maziva pro danou aplikaci a v osobním kontaktu s odborným pracovníkem vyřešíte veškeré dotazy . Odborná technická pomoc je nutná v případě mikrofiltračních systémů KLEENOIL a tribotechnického poradenství včetně laboratorních rozborů olejů.

E-shop e-Panolin.cz dokáže určitě dostát svému krédu „Kdo maže , ten jede“ a přináší na český trh vysoce kvalitní produkty, perfektní servis a široký výběr, který uspokojí opravdu každého.  Vysoká úroveň služeb je dána dlouholetou praxí a velice úzkou spoluprací s výrobcem.